Twarz, szyja, dekolt

‾‾‾‾‾‾‾‾ Salon Beauty Skin

Zabiegi na twarz, szyję, dekolt.

Mówi się, że skóra twarzy jest wizytówką każdego człowieka. Cera powinna być zawsze promienna, gładka i bez niedoskonałości. Absolutnie się z tym zgadzamy. Jednakże wczesne wstawanie, mała ilość snu, stresująca praca, niewłaściwy styl odżywiania, naturalne procesy fotostarzenia się skóry i niekorzystne zewnętrzne czynniki, jak smog – skutecznie przyczyniają się do tego, że nasza skóra domaga się właściwego podejścia.

Twoja twarz może być piękna i zdrowa, dzięki odpowiedniej pielęgnacji domowej i dodatkowym zaawansowanym zabiegom. W zależności od stopnia zaawansowania, rodzaju zmian oraz oczekiwanych efektów, jesteśmy w stanie zaproponować Ci różne metody, by bezpiecznie odmłodzić skórę na twarzy, szyi czy dekolcie, poprawić jej strukturę i wzmocnić, by zachowała piękny wygląd na dłużej.

 
Plasma IQ

Dzięki temu uzyskujemy efekt odnowy i napięcia oraz uniesienia miejscowego skóry. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające tkanki. Dlatego nie wyklucza Pacjenta z codziennego funkcjonowania (w trakcie terapii, na skórze Pacjenta widoczne są jedynie – niewielkie strupki).

O pozytywach zabiegu Plasma IQ można pisać w nieskończoność. Zabieg ten jest przede wszystkim wyjątkowy – pomaga zniwelować niedoskonałości skórne i oznaki starzenia do minimum bez konieczności użycia skalpela. Obecnie jest to jedyna pewna, sprawdzona i przede wszystkim bezpieczna alternatywa dla liftingu chirurgicznego.

Plasma IQ to zabieg dedykowany wszystkim tym, którzy borykają się z tzn. wiotkością skóry przy oczach – opadającymi powiekami oraz kurzymi łapkami. Doskonale sprawdzi się również w przypadku zmarszczek nad ustami, zwanych również zmarszczkami palacza oraz zmarszczkami przy uszach. Można śmiało stwierdzić, że na dzień dzisiejszy nie ma skuteczniejszej, nieinwazyjnej metody, gwarantującej nam pozbycie się szpecących znamion i blizn aniżeli Plasma IQ.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

- opadające powieki / alternatywa blefaroplastyki!!!
- zmarszczki wokół oczu
- worki i cienie pod oczami
- zmarszczki wokół ust (zmarszczki palacza)
- włókniaki
- brodawki
- rozstępy
- blizny
- nierówna tekstura skóry
- redukcja trądziku

- ciąża
- karmienie piersią
- nowotwory
- cukrzyca
- łuszczyca
- bielactwo
- skłonność do tworzenia bliznowców
- infekcje skórne
- epilepsja
- retinoidy
- świeża opalenizna i samoopalacz
- nici złote
- przepuklina tłuszczowa
- terapia antybiotykowa

- w dniu zabiegu i klika dni po nie planuj intensywnego wysiłku fizycznego oraz ważnych spotkań
- unikaj przegrzewania skóry np. sauny
- nie nakładaj makijażu przez 24 godziny
- unikaj opalania przez minimum 2 tygodnie po zabiegu

Endermologia na twarz

Endermologia na twarz Alliance to nowoczesna i bezinwazyjna metoda mechanicznej stymulacji głęboko położonych komórek skóry, która jest całkowicie naturalna i bardzo skuteczna. Potwierdza to ponad 100 przeprowadzonych badań i uzyskane certyfikaty.
Innowacyjna technologia, która pozwala na wspomaganie naturalnej stymulacji i regeneracji  tkanek, co z kolei prowadzi do widocznego wygładzenia i ujędrnienia twarzy, wygładzenia zmarszczek oraz redukcji tkanki tłuszczowej. A to wszystko bez użycia skalpela oraz przy zachowaniu maksymalnej troski o równowagę biologiczną nie tylko skóry, ale także całego ciała.

Ile zabiegów ?
Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie i zależy od kondycji skóry czy stopnia zaawansowania problemu. Są one umawiane w odpowiednich seriach i najczęściej obejmują one od 5 do nawet 10 wizyt. Taka częstotliwość pozwala na uzyskanie najlepszych efektów, dzięki którym będziesz mogła cieszyć się piękną, zdrową i gładką skórą.

Co po zabiegu?
Endermologia na twarz jest bezinwazyjna, a tym samym nie wymaga dodatkowych kontroli i stosowania się do specjalnych zaleceń pozabiegowych.

Endermologia na twarz Alliance – dlaczego warto?
Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z dostępnej w naszym salonie endermologii na twarz Alliance? Innowacyjna metoda ma wiele zalet.
Są to między innymi:
- dogłębna stymulacja komórek i zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny
- bezinwazyjność
- naturalność
- bezpieczeństwo
- krótki czas zabiegu
- efekt trwałego liftingu
- skuteczność potwierdzona ponad 110 badaniami klinicznymi
- uzyskanie pierwszego certyfikatu FDA, który potwierdza skuteczność działania endermologii Alliance
- zabieg jest wykonywany przy użyciu nowoczesnego sprzętu produkowanego przez globalną markę z 30-letnim doświadczeniem

Z korzyści, jakie niesie za sobą endermologia na twarz Alliance, mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku. Głównymi wskazaniami do zabiegu są widoczne
zmarszczki, wiotkość skóry szyi i twarzy, niemożliwe do usunięcia kosmetykami obrzęki pod oczami oraz powiększający się drugi podbródek. Do umówienia wizyty w naszym salonie
zachęcamy także osoby, które chcą widocznie odmłodzić skórę i poprawić jej jędrność, wypełnić bruzdy oraz poprawić kontur twarzy.

Podobnie jak wiele innych zabiegów, tak i endermologia na twarz, i to nawet ta naturalna i bezinwazyjna, ma pewne przeciwwskazania. Zaliczamy do nich przede wszystkim:
- opryszczkę
- infekcje skóry
- stany zapalne
- naczyniaki
- trądzik
- nowotwór
- antykoagulanty
Należy także pamiętać, że endermologii na twarz nie wykonuje się u kobiet z wypełniaczami, które stosuje się na przykład w celu wypełnienia zmarszczek, skorygowania kształtu żuchwy czy podniesienia kącika ust. Aby zadbać o swoje bezpieczeństwo, musisz być szczera w trakcie wywiadu z kosmetologiem.

Endermologia na twarz wykonywana przy użyciu nowoczesnego urządzenia LPG Alliance pozwala uzyskać naprawdę spektakularne efekty, które są widoczne już po pierwszym zabiegu. Dzięki innowacyjnej i bezinwazyjnej metodzie mechanicznej stymulacji skóry można:
- poprawić kontur twarzy
- wygładzić skórę twarzy i dekoltu
- usunąć oznaki starzenia
- ujędrnić skórę
- wypełnić bruzdy
- usunąć cienie i worki pod oczami
Na tym jednak nie koniec! Przeprowadzone badania udowadniają, że endermologia na twarz pozwala na uzyskanie dwukrotnego rozświetlenia skóry, wygładzenia aż 87% zmarszczek i
zwiększenia jędrności skóry nawet o 70% już w trakcie kilku pierwszych zabiegach.

Stymulatory tkankowe

Dzięki stymulacji komórek skóry wpływają na wzrost syntezy włókien kolagenu i elastyny. Poprzez stymulacje włókien kolagenu i elastyny stymulatory prowadzą do odbudowy struktury skóry. W związku z tym stosuje się je zarówno w celu poprawy jędrności gęstości oraz jakości skóry jak i w przypadku blizn czy rozstępów. Stymulatory tkankowe to substancje, które dają nam naturalny efekt odmładzania skóry bez zmiany rysów twarzy. Odmładzanie skóry za pomocą stymulatorów opiera się na stymulowaniu a nie na wypełnianiu tkanek jak w przypadku kwasu hialuronowego. Po wykonaniu serii zabiegów z użyciem stymulatorów skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a zmarszczki ulegają wypłaceniu. Zatem, jeżeli zależy nam aby efekt zabiegu utrzymywał się dłużej i był bardziej naturalny wówczas możemy skorzystać ze stymulatorów tkankowych.

Podstawowymi wskazaniami do zabiegu są:

- oznaki starzenia się, w postaci załamań skórnych
- zarysowana bruzda nosowo-wargowa
- widoczna rynienka doliny łez
- kurze łapki
- zasinienia pod oczami
- utrata jędrności
- spadek gęstości skóry
- zaburzony owal twarzy, tzw. chomiki
- przesuszona i poszarzała skóra

Działanie profilaktyczne, aby za 10 lat kondycja skóry była tak dobra jak w tym momencie!

- ciąża i okres karmienia piersią
- stany zapalne tkanki łącznej (reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń)
- aktywne infekcje skórne (np. opryszczka)
- poważne zaburzenia psychiczne (np. dysmorfia snapchat, dysmorfofobia)
- skóra podrażniona, rany, przeczosy, nadżerki (widoczne uszkodzenie skóry)
- trądzik ropowiczy, trądzik odwrócony
- antybiotykoterapia
- nowotwory i okres do 5 lat od zakończenia leczenia
- stosowanie leków immunosupresyjnych
- wiek poniżej 18 roku życia
- tendencja do bliznowców, keloidów
- tendencja do nie stosowania się do zaleceń po zabiegowych

SISTHAEMA HEVO T to hydrożel do iniekcji doskórnych o przełomowym i opatentowanym składzie zawierającym połączenie kwasu hialuronowego i trehalozy, o udowodnionym dłuższym czasie utrzymywania się w tkankach, w porównaniu z innymi preparatami zawierającymi liniowy kwas hialuronowy.

SISTHAEMA HEVO T zawiera kwas hialuronowy (HA) w najczystszej formie, o najniższym stężeniu endotoksyn, dzięki czemu ryzyko wystąpienia efektów ubocznych wywołanych zastosowaniem preparatu niemal nie występuje.

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów.

Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych – odnowa skóry następuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. W przypadku produktów będących biostymulatorami, efekt potęguje się w czasie a terapia wymaga serii zabiegów.

Polinukleotydy to małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, występujące we wszystkich organizmach. Są one w całości biokompatybilne z organizmem ludzkim. Polinukleotydy mają zdolność przestrzennego przyłączania dużej ilości cząsteczek wody, zwiększając nawilżenie tkankowe, wpływają także na wzrost liczby i aktywność fibroblastów, czyli najważniejszych komórek odpowiedzialnych za ciągłą odbudowę wielu składników skóry. Poza tym pełnią też ważną funkcję w zwalczaniu wolnych rodników oraz hamują fotostarzenie, skutecznie zabezpieczając skórę przed ekspozycją na słońce. NucleoFILL jest innowacyjnym zabiegiem, który wykorzystując dobroczynne właściwości polinukleotydów, działa na trzech poziomach, pobudzając skórę do odbudowy.

Preparat EJAL40 to nowoczesna metoda opracowana przez naukowców przy pomocy renomowanych ośrodków badawczych we Włoszech. Jej celem jest skuteczna redukcja oznak starzenia się skóry.

Formuła Ejal 40 sprzyja tworzeniu nowych włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, a tym samym odbudowuje strukturę skóry i poprawia jej gęstość.

W skład preparatu wchodzi najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie cząsteczkowej 1200-1800 kDaltonów, która pozwala na przebudowę macierzy pozakomórkowej dzięki stymulacji aktywności fibroblastów. Zabieg reintegruje poziom kwasu hialuronowego (HA), aktywnie przeciwdziałając jego utracie ze względu na naturalne procesy starzenia.

Osocze i fibryna bogatopłytkowa

Osocze bogatopłytkowe zawiera liczne czynniki wzrostu, które stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także przyśpieszają powstawanie nowych komórek naskórka. W efekcie skóra się regeneruje, następuje poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia, natomiast fałdy i zmarszczki ulegają wygładzeniu. Zabieg osoczem bogatopłytkowym jest dla nas w pełni bezpieczny i możemy działać nim na różnych obszarach. Uzyskana substancja zawiera znaczne stężenie płytek krwi, które wywierają ogromny wpływ na procesy regeneracji. Stymuluje komórki, aby wytwarzały nowy kolagen, który jest podstawowym czynnikiem zapewniającym witalność i napięcie naszej skóry. Można powiedzieć, że osocze bogatopłytkowe wręcz zmusza komórki w wybranej partii ciała do wzmożonej pracy, dlatego jego zastosowanie może przynieść tak pozytywne efekty.

Fibryna bogatopłytkowa (PRF) to doskonały koncentrat komórkowy, który w naturalny sposób rewitalizuje i odbudowuje skórę, a także wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu. Materiał wykorzystywany w trakcie zabiegu pozyskiwany jest z krwi pacjenta, dzięki czemu
gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz zapobiega wywołaniu reakcji alergicznej lub odrzuceniu substancji przez organizm. Zabieg z wykorzystaniem fibryny sprawia, że skóra jest odżywiona, a zmarszczki przestają być widoczne. Aplikacja na włosy wzmacnia je i skutecznie ogranicza ich wypadanie. Efektem terapii jest zdrowsza, jędrna skóra z wypełnionymi zmarszczkami oraz zdrowe i silne włosy.

Jak często powtarzać.
Seria 3-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych

- odmłodzenie i rewitalizacja skóry,
- wygładzenie i rozjaśnienie kolorytu
- zminimalizowanie zmarszczek
- poprawa ukrwienia skóry
- nowa sieć naczyń krwionośnych
- odbudowa i regeneracja skóry po zabiegach laserowych
- zagęszczenie skóry
- spłycenie blizn po trądzikowych
- wypełnienie doliny łez
- redukcja zmarszczek,
- spłycenie bruzd nosowo-wargowych,
- redukcja cieni pod oczami,
- poprawa kondycji skóry wokół oczu,
- poprawa napięcia skóry,
- poprawa kolorytu skóry,
- zahamowanie wypadania włosów,
- wzmocnienie i odżywienie włosów.

- ciąża i okres laktacji
- infekcje wirusowe i bakteryjne
- wiek poniżej 16 roku życia
- choroby grzybicze
- stany zapalne skóry
- trądzik
- skóra naczyniowa
- przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków
- przeciwzapalnych
- choroby metaboliczne, m.in. cukrzyca
- choroby nowotworowe
- alergia (dotyczy substancji aktywnych)
- choroby autoimmunologiczne
- choroby krwi (małopłytkowość, anemia)
- skłonność do blizn i zwłóknień
- reumatoidalne zapalenie stawów
- zapalenie zakrzepowe żył

- w dniu zabiegu i klika dni po nie planuj intensywnego wysiłku fizycznego oraz
ważnych spotkań
- unikaj przegrzewania skóry np. sauny
- nie nakładaj makijażu przez 24 godziny
- unikaj opalania przez minimum 2 tygodnie po zabiegu

Kolagen naturalny

Jeżeli zastanawiasz się, co zawiera kolagen naturalny, wystarczy zapoznać się z jego działaniem. Substancja ta, jest bowiem swoistym elementem, który występuje w tkance łącznej organizmu – w skórze, stawach, układzie kostnym, a także ścięgnach. To elastyczne białko fibrylarne, o wysokiej odporności na uszkodzenia. W proponowanych przez nas preparatach, kolagen pozyskiwany jest ze źródeł najbardziej zbliżonych do produkowanego przez organizm ludzki białka. Jest to odpowiednio przygotowany kolagen wieprzowy.
Wpływ kolagenu na skórę jest bardzo wielopłaszczyznowy, o czym w dużej mierze decydują specyficzne właściwości tego składnika. Ze względu na zachodzące w organizmie naturalne procesy, następuje stopniowa biodegradacja włókien kolagenowych. W znacznym stopniu wynika to zarówno z wieku, jak i diety, aktywności wolnych rodników, ekspozycji na zanieczyszczenia czy oddziaływania promieni UV. Skóra staje się coraz bardziej podatna na utratę równowagi, a w jej przywróceniu pomocne są właśnie zabiegi z kolagenem. 

Zabieg z użyciem tropokolagenu typu I może być stosowany nie tylko jako osobna procedura, ale także w połączeniu z zabiegami energetycznymi (m.in. laserami), których głównym celem jest regeneracja skóry z objawami starzenia. Kolagen w takiej formie znajduje również zastosowanie w leczeniu chorób skóry – takich jak m.in. liszaj twardzinowy – a także w spłycaniu blizn po operacjach i zabiegach czy też niwelowaniu widoczności innych niedoskonałości, wynikających z uszkodzenia skóry. Substancja ta może się sprawdzić w przypadku potrzeby usunięcia rozstępów w fazie zapalnej lub zanikowej, a także tych powstałych w wyniku zaburzeń hormonalnych, utraty masy ciała, wzrostu mięśni oraz u kobiet w ciąży czy dorastających dzieci.

Usuwanie brodawek i innych zmian skórnych

Jest to pewna i nieinwazyjna metoda odparowania zmiany skórnej z powierzchni skóry. Plazma ma działanie punktowe i bardzo precyzyjne, dzięki czemu nie uszkadza okolicznych tkanek, a także nie wyłącza pacjenta z codziennych czynności.

- brodawki łojotokowe,
- włókniaki miękkie,
- grudki perliste,
- prosaki,
- kaszaki,
- kępki żółte.

- ciąża
- karmienie piersią
- nowotwory
- cukrzyca
- łuszczyca
- bielactwo
- skłonność do tworzenia bliznowców
- infekcje skórne
- epilepsja
- retinoidy
- świeża opalenizna i samoopalacz
- nici złote
- przepuklina tłuszczowa
- terapia antybiotykowa

- w dniu zabiegu i klika dni po nie planuj intensywnego wysiłku fizycznego oraz ważnych spotkań
- unikaj przegrzewania skóry np. sauny
- nie nakładaj makijażu przez 24 godziny
- unikaj opalania przez minimum 2 tygodnie po zabiegu

Derma EPN mezoterapia mikroigłowa z elektroporacją

Równoczesna elektroporacja działa na zasadzie impulsu elektrycznego, który czasowo otwiera błony komórkowe co gwarantuje wnikanie leczniczych substancji aktywnych do wnętrza komórki znacząco zwiększając efektywność zabiegów. Urządzenie pracując z prędkością 5000 obrotów na minutę oraz z zastosowaniem specjalnie opracowanej techniki przeprowadzania zabiegu wpływa na wyjątkową precyzję zabiegów bez ryzyka uszkodzenia skóry (występującego w przypadku innych tego typu urządzeń) i ewentualnych powikłań.

Skuteczność zabiegów mikronakłuwania typu dermapen
od lat cieszy się wielkim uznaniem wśród specjalistów, ale skuteczność wnikania substancji aktywnych dzięki mikronakłuwaniu budziła wątpliwości. Do dnia dzisiejszego.

Teraz dzięki zastosowaniu w EPN równocześnie dwóch technologii, automatycznego mikronakłuwania oraz elektroporacji działającej podczas wkłucia, wielokrotnie zwiększyło się przenikanie substancji aktywnych”

- intensywna regeneracja skóry, zagęszczenie i poprawa jej napięcia,
- wyraźne spłycenie zmarszczek oraz bruzd,
- poprawa tekstury skóry, minimalizacja porów, blizn zanikowych potrądzikowych i pourazowych,
- wyrównanie nierównomiernej pigmentacji,
- redukcja rozstępów,
- doskonałe efekty zastosowania na owłosionej skórze głowy w przypadku wypadania włosów, łysienia oraz wzmocnienie struktury i jakości włosa,

- ciąża i okres laktacji
- alergia
- cukrzyca
- miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze)
- skóra źle tolerująca iniekcje
- przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych (antykoagulantów, aspiryny)
- choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
- choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory)
- skłonność do bliznowacenia
- terapia retinoidami
- ekspozycja na promieniowanie UV
- opryszczka w stanie aktywnym
- trądzik różowaty
- metalowe implanty

Masaż KOBIDO

Masaż ten poprzez swoją złożoność i intensywność działa na głębokich warstwach skóry i mięśni. Można powiedzieć, że Kobido ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Szybkość wykonywania masażu oraz wszystkie jego etapy zmierza do pracy w różnych aspektach. Kiedy ruchy są powolne pacjent ma się zrelaksować, a intensywne i szybkie mają stymulować skórę w celu uzyskania efektu liftingującego. Celem wykonywania intensywnych technik jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji.

- zniwelowanie zmarszczek mimicznych
- ujędrnienie skóry- efekt liftingu
- rozświetlenie naskórka
- oczyszczenie skóry z toksyn, zanieczyszczeń, martwego naskórka
- zniwelowanie nadmiernego napięcia w okolicach szyi, karku, owalu twarzy
- zniwelowanie sińców i worków pod oczami
- głęboki relaks

- ostre stany zapalne organizmu
- gorączka
- stany zapalne skóry ( alergiczne i zakaźne)
- przerwana ciągłość naskórka
- wysokie nadciśnienie
- ekstrakcja zęba, ropne stany okołozębowe

Masaż Kobido z masażem transbukalnym

Zmniejsza się także widoczność drugiego podbródka, kąciki ust i policzki unoszą się, więc twarz wygląda młodziej i przyjaźniej.
W wyniku ugniatania skóra jest lepiej dotleniona i lekko się różowi, a twarz staje się jędrniejsza, skóra nabiera młodzieńczej elastyczności.

Ponieważ po zabiegu wyraźnie można poczuć rozluźnienie napięć, zmniejsza się także częstotliwość występowania bólów migrenowych. Masaż transbukalny wykorzystywany jest w medycynie i kosmetologii. Wskazaniami do zabiegu są zmarszczki mimiczne, neurologiczne objawy zwiększonego napięcia mięśni twarzy, a nawet paraliż mięśni twarzy po porażeniu lub udarze mózgu.

- ujędrnianie skóry, wygładzenie zmarszczek w okolicy twarzy
- rozmasowanie wszelkich napięć w okolicy brody, policzków, nosa, ust
- lifting „marionetek”
- lifting policzków
- spłycanie oraz zapobieganie powstawania bruzd wargowo – nosowych
- modelowanie ust
- niwelowanie, wyciszanie napięć spowodowanych zaciskaniem i zgrzytaniem zębami
- niwelowanie, wyciszanie napięć spowodowanych noszeniem aparatu ortodontycznego
- niwelowanie, wyciszanie napięć spowodowanych intensywnym użyciem aparatu mowy

SKIN SIMPLY NUTRITION

Maska oczyszcza skórę, usuwając nadmiar zgromadzonego sebum, dlatego wspomaga pielęgnację cery problematycznej. Poprawia kolor zszarzałej cery i błyszczenie skóry zmęczonej, narażonej na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Unikalna kombinacja peptydów, aminokwasów oraz antyoksydantów o potwierdzonej badaniami skuteczności działania. Amino Acid Power Complex – 15 rodzajów aminokwasów stanowiących źródło składników odżywczych, dodających skórze energii i witalności. Antyoksydant Biocell SOD łagodzi i pomaga w walce ze starzeniem się skóry, pozostawiając jej wygląd zdrowy i promienny. Munapsys to peptyd, który jest bezpieczną alternatywą dla toksyny botulinowej,
otrzymywany przez projekt In silico we współpracy z ekspertami w dziedzinie neurobiologii, co czyni go najlepszym rozwiązaniem w zakresie zapobiegania i zmniejszania powstawania zmarszczek mimicznych. Rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu.
Informacja: Po zabiegu pojawia się efekt przekrwienia, jest on indywidualny dla każdego pacjenta. Uzależniony od grubości i unaczynienia skóry, jej wrażliwości, a także temperatury ciała. Utrzymuje się na skórze od 10-15 minut.

- 100% poprawy elastyczności i sprężystości skóry
- 80% poprawa kolorytu skóry
- 100% poprawa miękkości i wygładzenia skóry
- 80% działanie oczyszczające
- 100% potwierdziło deklaracje producenta
- 100% działanie liftingujące
- anty-aging
- lifting
- rozświetlenie
- zwężenie porów
- regeneracja
- poprawa owalu twarzy
- poprawa gęstości skóry
- wzmocnienie naczyń krwionośnych
- poprawa jędrności i sprężystości skóry
- oczyszczenie

- cera dojrzała
- z pierwszymi oznakami starzenia
- odwodniona
- słucha, wrażliwa, normalna i mieszana
- trądzik różowaty i młodzieńczy

Azac Peel dla skóry z trądzikiem

Kwas azelainowy wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, zapobiega nadprodukcji łoju, który wzmaga zmiany związane z trądzikiem zaskórnikowym, zapalnym i grudkowo-krostkowym. Co więcej, zapobiega powstawaniu przebarwień. W skład mieszaniny wchodzą również inne kwasy: migdałowy, salicylowy oraz mlekowy. Wykazują działanie stymulujące i regulują nawilżenie skóry

- zmniejszenie wytwarzania sebum
- likwidacja trądziku
- wygładzenie skóry
- zmniejszenie zaczerwienień, działanie przeciwzapalne

- zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze
- przeczosy, nadżerki (uszkodzenia ciągłości naskórka)
- nowotwory skóry i znamiona
- naczyniaki jamiste
- alergie skórne
- aktywna opryszczka
- stan po zabiegu chirurgicznym w miejscu zabiegu (do 2 miesięcy)
- ciąża, karmienie piersią
- doustna terapia retinoidami, pochodnymi wit. A (min. 6 miesięcy przerwy)

Lactobionic Therapy Delikatna eksfoliacja i regeneracja skóry wrażliwiej

Kwas laktobionowy nie złuszcza, jego unikatowym działaniem jest pobudzenie syntezy składników o działaniu nawilżającym. Zabieg powstał w trosce o skórę naczyniową i ekstremalnie wrażliwą. Kombinacja składników aktywnych zapewnia łagodzenie stanów zapalnych, problemów naczyniowych oraz nadwrażliwości. 

- uszczelnienie naczyń krwionośnych
- zmniejszenie zaczerwienień i podrażnień
- intensywne nawilżenie skóry
- rozjaśnienie przebarwień

- zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze
- przeczosy, nadżerki (uszkodzenia ciągłości naskórka)
- nowotwory skóry i znamiona
- naczyniaki jamiste
- alergie skórne
- aktywna opryszczka
- stan po zabiegu chirurgicznym w miejscu zabiegu (do 2 miesięcy)
- ciąża, karmienie piersią
- doustna terapia retinoidami, pochodnymi wit. A (min. 6 miesięcy przerwy)

Unitone Neuro Therapy Skuteczne wyrównanie kolorytu skóry i rozjaśnianie przebarwień

Koncepcja neurokosmetyków opiera się na blokowaniu melanocytów. Innowacyjne podejście nie tylko do rozjaśniania przebarwień, ale również na zmianę kolorytu. Połączenie niezwykłych właściwości enkpasułowanego peptydu, kwasu traneksamowego, lukrecji oraz witaminy C zamkniętej w sferycznych nośnikach to skuteczna broń do walki o równomierny i zdrowy kolor skory.

- rozjaśnienie przebarwień
- wyrównanie kolorytu
- zapobieganie powstawaniu nowych przebarwień
- niwelowanie zmian zapalnych

- zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze
- przeczosy, nadżerki (uszkodzenia ciągłości naskórka)
- nowotwory skóry i znamiona
- naczyniaki jamiste
- alergie skórne
- aktywna opryszczka
- stan po zabiegu chirurgicznym w miejscu zabiegu (do 2 miesięcy)
- ciąża, karmienie piersią
- doustna terapia retinoidami, pochodnymi wit. A (min. 6 miesięcy przerwy)

Redukcja rumienia i zamykanie naczynek E-light

Podczas zabiegu wykorzystuje się innowacyjną technologię E-Light, czyli połączenie pulsacyjnego światło IPL z RF (falą radiową) dzięki temu możliwa staje się penetracja w głębsze warstwy skóry nie powodując przy tym żadnych podrażnień oraz skutków ubocznych. Terapia przeznaczona dla cer naczyniowych którym towarzyszy rumień i występowanie rozszerzonych naczynek krwionośnych. Zabieg pozwala zniwelować zaczerwienienia okolicy twarzy szyi i dekoltu, jednocześnie zagęszcza skórę co działa wzmacniająco i pełni funkcje lepszej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi które często przyczyniają się do powstawania problemów naczyniowych. W leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu IPL chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach. Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsza, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

- Redukcja rumienia
- Niwelowanie i zamknięcie popękanych i rozszerzonych naczynek
- Poprawa kolorytu
- Pogrubienie naskórka

- zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze
- przeczosy, nadżerki (uszkodzenia ciągłości naskórka)
- nowotwory skóry i znamiona
- naczyniaki jamiste
- alergie skórne
- aktywna opryszczka
- stan po zabiegu chirurgicznym w miejscu zabiegu (do 2 miesięcy)
- ciąża, karmienie piersią
- doustna terapia retinoidami, pochodnymi wit. A (min. 6 miesięcy przerwy)

Advance Therapy- zabieg z egzosomami i mezoterapią mikroigłową DermaEPN

Wraz z wiekiem liczba młodych komórek i ich zdolność wytwarzania egzosomów zaczyna zanikać, podobnie, gdy doświadczamy spadku produkcji kolagenu, elastyny czy kwasu hialuronowego. Prowadzi to do zwiotczenia skóry, utraty jędrności, powstawania drobnych linii i zmarszczek. Terapia egzosomami umożliwia wkroczenie w życie naszej skóry nowych egzosomów, aby pomóc obudzić nieaktywne komórki do pracy w celu naprawy, wzmocnienia i odmłodzenia skóry. W tym procesie terapia egzosomami zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, poprawia gojenie się ran i zmniejsza tendencje do przebarwień. W efekcie skóra staje się jędrniejsza, jaśniejsza i gładsza. W kosmetologii egzosomy są stosowane w celu redukcji zmarszczek, poprawy tekstury i nawilżenia oraz zwiększenia elastyczności skóry, a także w celu zmniejszenia stanu zapalnego i uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem UV. Ponadto egzosomy stosuje się do wspomagania regeneracji tkanek, gojenia ran, terapii blizn, regulacji pigmentacji, kuracji na porost włosów oraz leczenia chorób dermatologicznych, takich jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, twardzina układowa, bielactwo czy toczeń.
Skuteczność preparatu z egzosomami jest niezaprzeczalna. Podczas zabiegu zależy ona od formy, składu oraz finalnej ilości egzosomów określonej w bilionach. ARKANA w swojej Advanced Therapy jako pierwsza na świecie marka zastosowała rewolucyjny opatentowany ExoComplex® - jedyny w swoim rodzaju skoncentrowany kompleks egzosomów wyizolowanych z czerwonej pomarańczy, granatu i winogron. Badania naukowe potwierdzają, że egzosomy pozyskiwane biotechnologicznie z roślin posiadają rewelacyjne właściwości fuzogenne z komórkami skóry. Porównywalna struktura i funkcja do egzosomów ludzkich pozwala na ich transport i fuzję (połączenie) z komórkami skóry. Pochodzenie, wysoka biozgodność a także uniwersalny potencjał terapeutyczny egzosomów pozwala na przenikanie substancji w głąb skóry bezpośrednio do komórek oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo ich stosowania. ExoComplex® posiada unikalne działanie biostymulujące na komórki skóry (keratynocyty i fibroblasty), które zwiększając produkcję kolagenu o 60%, przywracają właściwą strukturę skóry. Mają również działanie silnie antyoksydacyjne i naprawiające uszkodzenia DNA komórek. Profesjonalne EXO Serum zawiera aż 20 bilionów egzosomów w 1 ml co gwarantuje skuteczność i natychmiast widoczny efekt działania.

- intensywne działanie odmładzające
- Wypełnienie zmarszczek
- Intensywne ujędrnienie i poprawa struktury skóry
- Natychmiastowe nawilżenie
- poprawa tekstury skóry, minimalizacja porów, blizn zanikowych potrądzikowych i pourazowych,
- wyrównanie nierównomiernej pigmentacji

- alergia
- cukrzyca
- miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze)
- skóra źle tolerująca iniekcje
- przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych (antykoagulantów, aspiryny)
- choroby krwi (anemia, małopłytkowość)
- choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory)
- skłonność do bliznowacenia
- terapia retinoidami
- ekspozycja na promieniowanie UV
- opryszczka w stanie aktywnym
- trądzik różowaty

Terapia na przebarwienia

Podczas zabiegu wykorzystuje się innowacyjną technologię E-Light, czyli połączenie pulsacyjnego światło IPL z RF (falą radiową) dzięki temu możliwa staje się penetracja w głębsze warstwy skóry nie powodując przy tym żadnych podrażnień oraz skutków ubocznych. W terapii przebarwień połączenie IPL i fali radiowej przynosi bardzo dobre rezultaty. Melanina tworzy przebarwienia na powierzchni skóry, ale jest również chromoforem dla światła laserowego, co umożliwia depigmentację. W wyniku zabiegu dochodzi do przetworzenia energii świetlnej w cieplną, która intensywnie ogrzewa pigment, który zostaje usunięty. Małe przebarwienia zostają rozbite i pochłonięte, ciemne i większe wyłuszczają się wraz ze strupkiem powstałym po zabiegu (proces łagodnego złuszczania trwa około 2 tygodnie).

- Usunięcie przebarwień
- Wyrównanie kolorytu
- Rozjaśnienie cery
- Odmłodzenie skóry na różnych obszarach, np. na dłoniach

- ciąża (cały okres), karmienie piersią (pierwsze 3 miesiące)
- opalenizna – powstała na skutek słońca, solarium, samoopalacza (min. 4-6 tygodni)
- stosowanie kremu z: retinolem (miesiąc przed zabiegiem), witaminami C, A, E lub kwasami owocowymi (należy zaprzestać stosowania na tydzień przed zabiegiem)
- zażywanie witamin A lub E oraz beta karotenu – należy zaprzestać na tydzień przed zabiegiem
- leki rozrzedzające krew np.: Aspiryna, Fervex, Gripex – należy zaprzestać stosowania do 48 godzin przed zabiegiem, heparyna – 2 tygodnie przed zabiegiem
- antybiotyki – nie stosować do 14 dni przed zabiegiem
- antybiotyki dermatologiczne: Tetracyklina lub Roaccutane (leki na trądzik) – przerwa miedzy ostatnią dawką, a zabiegiem powinna wynieść ok. 6 miesięcy
- przyjmowanie ziół światło-uczulających (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp) należy nie stosować do 7 dni przed zabiegiem
- obecność zmian barwnikowych, przerośnięte pieprzyki ( w miejscu zabiegowym)
- bielactwo, łuszczyca, skłonności do bliznowacenia
- cukrzyca – głównie przy zaburzeniach odczucia bólu
- choroby nowotworowe
- epilepsja (padaczka)
- nadciśnienie nieleczone lub nieunormowane
- stosowanie hormonów, antykoncepcji, HTZ, operacje, zabiegi chirurgiczne w ciągu 3 ostatnich miesięcy
- opryszczka w stanie aktywnym, stan infekcji, gorączka
- zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze
- ekstrakcja zęba w ciągu 4 ostatnich tygodni
- uczulenie na słońce – należy wykonać próbę laserową
- zabiegi złuszczające, np. peeling ziarnisty lub enzymatyczny wykonane do 7 dni przed zabiegiem

Po zabiegu obowiązuje całkowity zakaz opalania przez co najmniej cztery tygodnie. Należy bezwzględnie chronić partie poddawane zabiegowi stosując kremy z wysokim filtrem SPF +50. Zaleca się również unikanie wysiłku fizycznego, sauny, basenu oraz gorących kąpieli przez okres 4-5 dni. Warto również intensywnie nawilżać skórę. Ponadto nie wskazane jest zażywanie preparatów i ziół światło uczulających np. dziurawiec, nagietek, skrzyp, bratek oraz niektórych leków przez 2 tygodnie po zabiegu.

Fotoodmładzanie – IPL

Fotoodmładzanie to unikalna procedura, pozwalająca na odmłodzenie skóry twarzy, szyi czy dłoni przy pomocy impulsowego źródła światła o niskiej gęstości. Fala świetlna pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, które przyspieszają regenerację skóry. Efektem leczniczego działania promieniowania IPL jest poprawa ukrwienia i dotlenienia skóry, wzrost liczby włókien kolagenowych i elastycznych, lepsze wchłanianie wilgoci, uregulowanie procesu barwników i rogowacenia.

- likwidacja objawów starzenia się skóry
- przebudowa włókien kolagenowych
- jędrna i elastyczna skóra
- zmniejszenie porów
- wygładzenie zmarszczek
- poprawa nawilżenia skóry
- rozjaśnienie przebarwień

- ciąża i karmienie piersią
- opalenizna
- leki światłouczulające retinoidy, witaminy z grupy A i B, C, leki przeciwbólowe, aspiryna, antybiotyki, leki przeciwzapalne (Ibuprofen,Ibuprom)
- zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp polny (nie stosować 2-3 tygodnie przed zabiegiem)
- spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem)
- cukrzyca
- nowotwory skórne
- aktywne infekcje skóry
- bielactwo
- łuszczyca
- peeling (nie stosować na 1 tydzień przed zabiegiem)

- pierwsze oznaki fotostarzenia się skóry
- płytkie, średniogłębokie zmarszczki
- przebarwienia

Laserowe leczenie trądziku

Wiązka światła przenika w głąb skóry działa na gruczoły łojowe - regulując ich pracę, minimalizuje nadprodukcję sebum, przez co przyczyna się do powstawania mniejszej ilości zaskórników. IPL działa także na istniejące zapalne stany skóry - ma właściwości bakteriobójcze, stąd radzi sobie nawet z ropnymi zmianami. Terapia E-light przynosi zauważalne efekty już po 1 zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy przy skórach z intensywniejszymi problemami zapalnymi. Po wniknięciu bowiem przez skórę, światło IPL jest precyzyjnie wychwytywane przez bakterie (porfiryna pochłania energię IPL). Pamiętać należy jednak, że problem trądziku jest problemem złożonym i walka z nim bywa utrudniona, stąd zalecane jest poddanie się serii zabiegów na nieopaloną skórę w ilości ok. 4- 6 zabiegów w odstępach ok. 3 tyg. Mając do czynienia ze skórą silnie zanieczyszczoną, polecamy oczyścić ją na ok. 3 tyg przed planowanym zabiegiem.

- zmniejszenie ilości sebum
- zmniejszenie ilości stanów zapalnych
- likwidacja grudek i krostek
- zmniejszenie widoczności przebarwień

- ciąża i karmienie piersią
- opalenizna
- leki światłouczulające retinoidy, witaminy z grupy A i B, C, leki przeciwbólowe, aspiryna, antybiotyki, leki przeciwzapalne (Ibuprofen,Ibuprom)
- zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp polny (nie stosować 2-3 tygodnie przed zabiegiem)
- spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem)
- cukrzyca
- nowotwory skórne
- bielactwo
- łuszczyca
- peeling (nie stosować na 1 tydzień przed zabiegiem)
- antybiotyki dermatologiczne: Tetracyklina lub Roaccutane (leki na trądzik) – przerwa miedzy ostatnią dawką, a zabiegiem powinna wynieść ok. 6 miesięcy

Laserowy peeling węglowy

Co to takiego?
Laserowy peeling węglowy to zabieg wykonywany przy zastosowaniu wysokoenergetycznego lasera Nd:YAG Q-Switch, emitującego światło o długości fali 1064nm. Zastosowana energia lasera w połączeniu z kremem węglowym daje spektakularne efekty.
Bardzo często Carbon Peel określany jest również jako tzw. Hollywood Peel.
Dlaczego? Z laserowego peelingu węglowego korzysta wiele sławnych gwiazd, głównie przed ważnymi wydarzeniami, aby w szybkim czasie nadać swojej skórze zdrowy, promienny wygląd.
Już po jednym zabiegu zauważysz fenomenalne zmniejszenie porów, ujednolicenie kolorytu skóry oraz silną redukcję wydzielanego sebum. Ponadto ze względu na właściwości regeneracyjne jakie daje laser oraz odbudowę włókien kolagenu, pozbędziesz się płytkich zmarszczek.

- zwężenie rozszerzonych porów
- likwidacja zaskórników
- wyraźna poprawa elastyczności skóry
- ujednolicenie i rozjaśnienie kolorytu skóry
- odświeżenie oraz regeneracja skóry
- redukcja przebarwień
- oczyszczenie powierzchni skóry i zatkanych porów
- wygładzenie drobnych zmarszczek
- zmniejszenie łojotoku
- usunięcie krostek, grudek oraz zaskórników otwartych i zamkniętych
- stymulacja regeneracji i odnowy skóry
- przyspiesza gojenie trądziku młodzieńczego

- nie należy opalać się (słońce, solarium) przez 4 tygodnie przed zabiegiem i po zabiegu
- nie należy stosować zabiegów złuszczających skórę (peeling) przez tydzień przed zabiegiem
- nie pić alkoholu w dniu wykonywania zabiegu

- ciąża i laktacja
- aktywne choroby skóry w miejscu poddawanym zabiegowi
- przerwanie ciągłości skóry
- zażywanie leków fotouczulających ( niektóre antybiotyki, leki przeciw depresyjne, retinoidy)
- zażywanie ziół fotouczulających ( dziurawiec, nagietek, herbatki wyszczuplające)
- aktywny trądzik

- rozszerzone pory
- ziemista lub szorstka cera
- skóra z oznakami starzenia
- przebarwienia skóry
- skóra pozbawiona elastyczności w wyniku foto – starzenia
- drobne zmarszczki
- trądzik
- wągry, krostki i grudki
w celu osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępach 14 dni

Termolifting iMoos

Podczas zabiegu głowica zasysa warstwę skóry, dzięki czemu powstaje próżnia. Pozwala ona na poprawę ukrwienia tkanek zapewniając zwiększoną dawkę tlenu. Dzięki zastosowanej fali radiowej i światła podczerwonego podczas zabiegu odczuwa się przyjemne ciepło zarówno na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach. Fale działają na wszystkich poziomach skóry odbudowując włókna kolagenowe i elastyny. Technologia iMoos poprzez zastosowanie innowacyjnej technologii łączącej masaż próżniowy, falę radiową i światła podczerwonego, pozwala osiągnąć spektakularne efekty w odmładzaniu skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Zalecana seria, to 3-6 zabiegów, wykonywanych nie częściej jak raz na 14 dni, ale ze względu na zapoczątkowany pierwszym zabiegiem proces odbudowy włókien elastynowych i kolagenowych – nie rzadziej niż 28 dni (podtrzymanie procesu odbudowy).

- Silne napięcie i zagęszczenie skóry
- Intensywne wygładzenie naskórka
- Usunięcie toksyn

- nie podejmować dużego wysiłku fizycznego do 1 doby
- nie wolno spożywać alkoholu
- należy pić min.1,5 litra dziennie wody

- rozrusznik serca, choroby serca, zawał, zakrzepica
- menstruacja
- metalowe implanty
- skóra uszkodzona, podrażniona
- cukrzyca (jeśli pacjent zażywa insulinę w zastrzykach powinien otrzymać od lekarza prowadzącego pisemną zgodę na zabieg)
- epilepsja
- ciąża, karmienie piersią
- choroby nowotworowe i stany po leczeniu jonizującym
- ostatnio przebyta operacja lub poważna choroba
- nadciśnienie
- ostre stany zapalne
- zaburzenia ukrwienia obwodowego
- osteoporoza

Oczyszczanie wodorowe

Polega on na kierowaniu strugi wody wzbogaconej w aktywny wodór na twarz, która pod ciśnieniem głęboko oczyszcza pory i skórę twarzy. Nie tylko wnika w głęboko położone tkanki skóry, ale również sprawia że nasze mięśnie stają się rozluźnione.

Dzięki zabiegom z wykorzystaniem technologii aktywnego wodoru skóra staje się głęboko nawilżona oraz wygładzona. Pory zostają dogłębnie oczyszczone, co wpływa na zmniejszenie problemów z trądzikiem oraz powstawania zaskórników. Zmniejsza się również produkcja sebum, które w nadmiarze sprawia że nasza skóra staje się tłusta.

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla kobiet jak również i mężczyzn w każdym wieku.

- Skóra staje się odświeżona, nawilżona, napięta i gładka
- Wolne rodniki obecne w skórze zostają wyeliminowane
- Spowolniony proces starzenia się skóry
- Głębokie oczyszczenie i nawilżenie skóry
Wyrównanie kolorytu skóry

- cera zanieczyszczona, trądzikowa
- skóra zmęczona, pozbawiona blasku
- cera sucha, odwodniona
- cera tłusta, mieszana i naczynkowa

- ciąża,
- karmienie piersią,
- aktywna opryszczka,
- przerwana ciągłość skóry,
- nowotwory,
- infekcje organizmu,
- cukrzyca,
- alergie,
- epilepsja (padaczka),
- elektryczne implanty w ciele.

Zabieg shot z witaminą C i kurkuminą z efektem GLOW

Zabieg jest uniwersalny dla każdego rodzaju skóry, dla kobiet i mężczyzn. Zabieg doskonale sprawdza się w podczas terapii odmładzających, w profilaktyce starzenia się, niwelujących skutki fotoagingu, redukujących rumień i uszczelniających naczynia krwionośne, rozjaśniających przebarwienia i wyrównujących koloryt skóry.

Zabieg łączony z mezoterapią mikroigłową.

- Rozświetlenie skóry i efekt Glow
- Rozjaśnienie przebarwień
- Niwelowanie rumienia
- Likwidowanie efektu zmęczonej skóry
- Odmłodzenie skóry, poprawa napięcia

Zabieg na bazie kuracji Woman Definition

Jednym ze składników linii jest Phytogen- kompleks ekstraktów roślinnych bogatych w fitoestrogeny zapobiegające utracie elastyczności oraz opóźniające procesy starzenia się. Z kolei innowacyjny Feminage stworzony specjalnie dla skóry dojrzałej wspomaga integralność skóry dzięki działaniu antyglikacyjnemu i antyoksydacyjnemu. Działanie kosmetyków potęguje masaż endomodelujący, który stymuluje skórę i mięśnie, zwiększa jędrność i gęstość skóry oraz remodeluje kontury twarzy. Woman Definition to holistyczna kuracja wspierająca zachowanie młodości i zdrowia każdej świadomej kobiety.

- Intensywne ujędrnienie skóry
- Wyrównanie równowagi hydrolipidowej
- Zniwelowanie obrzęków w okolicy oczu
- Uzupełnienie niedoborów fitoestrogenów

A-QS Hacker Therapy Inteligentna dermo kuracja regulująca mikrobiom skóry

- zmniejszenie wydzielania sebum
- zmniejszenie ilości stanów zapalnych, zaskórników i grudek
- regulowanie procesów złuszczania
- intensywne nawilżenie skóry
- przeciwdziałanie powstawaniu nowych zmian trądzikowych

- zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze
- przeczosy, nadżerki (uszkodzenia ciągłości naskórka)
- nowotwory skóry i znamiona
- naczyniaki jamiste
- alergie skórne
- aktywna opryszczka
- stan po zabiegu chirurgicznym w miejscu zabiegu (do 2 miesięcy)
- ciąża, karmienie piersią

Neuro Sensi Therapy Neurosensoryczna terapia dla skór nadreaktywnych i naczyniowych

- zmniejszenie widoczności naczynek
- zmniejszenie zaczerwienen i lagodzenie podrażnień
- zmniejszenie świądu skóry i uczucia ściągnięcia
- rozjaśnienie skóry, poprawa kolorytu

- zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze
- przeczosy, nadżerki (uszkodzenia ciągłości naskórka)
- nowotwory skóry i znamiona
- naczyniaki jamiste
- alergie skórne
- aktywna opryszczka
- stan po zabiegu chirurgicznym w miejscu zabiegu (do 2 miesięcy)
- ciąża, karmienie piersią
- doustna terapia retinoidami, pochodnymi wit. A (min. 6 miesięcy przerwy)

Technologia HIFU

Fale dźwiękowe oddziałują w sposób bezpieczny i kontrolowany na dwa sposoby: mechaniczny i termiczny. Pomiędzy komórkami dochodzi do tarcia, co w rezultacie powoduje ich podgrzanie do ok 60 stopni. Prowadzi to do naturalnych procesów odnowy, skrócenia i skręcenia włókien kolagenowych, ale także do powstania nowych. Dzięki temu zwiększa się jędrność, napięcie i pogrubienie skóry. Zabieg nie narusza ciągłości skóry, przez co nie wymaga okresu gojenia i rekonwalescencji. Wynikiem działania jest natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu.
Niewątpliwymi zaletami nieinwazyjnego liftingu HIFU są:

- zabieg nie wymaga znieczulenia
- brak okresu rekonwalescencji
tzw. zabieg lunchowy po którym można bez żadnych obaw wrócić do normalnego życia.
- efekty utrzymują się co najmniej 18 miesięcy
- możliwość ujędrnienia każdej partii ciała
- możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok
- bezpieczna i skuteczna metoda doceniana na całym świecie

- poprawa owalu twarzy
- zwiększenie elastyczności skóry, poprawa napięcia
- konturowanie linii żuchwy
- redukcja podwójnego podbródka
- uniesienie górnych powiek
- redukcja zmarszczek na czole, w okolicy oczu, na szyi
- odmłodzenie dekoltu

- Choroby serca (rozrusznik),
- Nowotwory złośliwe,
- Przebyte udary mózgu,
- Skłonność do powstawania keloidów,
- Stany gorączkowe,
- Ciąża, połóg,
- Dermatozy,
- Depozyty kwasu hialuronowego na powierzchni zabiegowej,
- Botox, nici,
- Implanty w miejscu zabiegowym,
- Nadczynność tarczycy,
- Cukrzyca

MEZOTERAPIA KOLAGENOWA

Jeżeli zastanawiasz się, co zawiera kolagen naturalny, wystarczy zapoznać się z jego działaniem. Substancja ta, jest bowiem swoistym elementem, który występuje w tkance łącznej organizmu – w skórze, stawach, układzie kostnym, a także ścięgnach. To elastyczne
białko fibrylarne, o wysokiej odporności na uszkodzenia. W proponowanych przez nas preparatach, kolagen pozyskiwany jest ze źródeł najbardziej zbliżonych do produkowanego przez organizm ludzki białka. Jest to odpowiednio przygotowany kolagen wieprzowy.
Wpływ kolagenu na skórę jest bardzo wielopłaszczyznowy, o czym w dużej mierze decydują specyficzne właściwości tego składnika. Ze względu na zachodzące w organizmie naturalne procesy, następuje stopniowa biodegradacja włókien kolagenowych. W znacznym stopniu wynika to zarówno z wieku, jak i diety, aktywności wolnych rodników, ekspozycji na
zanieczyszczenia czy oddziaływania promieni UV. Skóra staje się coraz bardziej podatna na
utratę równowagi, a w jej przywróceniu pomocne są właśnie zabiegi z kolagenem.

Zabieg z użyciem tropokolagenu typu I może być stosowany nie tylko jako osobna procedura, ale także w połączeniu z zabiegami energetycznymi (m.in. laserami), których głównym celem jest regeneracja skóry z objawami starzenia. Kolagen w takiej formie znajduje również zastosowanie w leczeniu chorób skóry – takich jak m.in. liszaj twardzinowy – a także w spłycaniu blizn po operacjach i zabiegach czy też niwelowaniu widoczności innych
niedoskonałości, wynikających z uszkodzenia skóry. Substancja ta może się sprawdzić w przypadku potrzeby usunięcia rozstępów w fazie zapalnej lub zanikowej, a także tych powstałych w wyniku zaburzeń hormonalnych, utraty masy ciała, wzrostu mięśni oraz u kobiet w ciąży czy dorastających dzieci.

RF Mikroigłowa

Sekret skuteczności zabiegów tkwi w idealnie rozmieszczonych mikroigłach wprowadzanych na regulowaną głębokość. Emitują one przy tym falę radiową nagrzewając tkankę wokół, powodując kontrolowane podgrzanie. W konsekwencji zapoczątkowują naturalny proces odnowy i tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastynowych, które uległy rozprężeniu w procesach starzenia się skóry. Więcej kolagenu i elastyny oznacza natomiast gwarancję wygładzenia zmarszczek i poprawy wyglądu blizn i rozstępów.

- ujędrnienie skóry, poprawa napięcia
- wygładzenie zmarszczek i drobnych linii
- przyrost kolagenu i elastyny
- rewitalizacja i odmłodzenie skóry
- zmniejszenie rozszerzonych porów
- wyrównanie blizn potrądzikowych
- redukcja blizn

- w dniu zabiegu i klika dni po nie planuj intensywnego wysiłku fizycznego oraz ważnych spotkań
- unikaj przegrzewania skóry np. sauny
- nie nakładaj makijażu przez 24 godziny
- unikaj opalania przez minimum 2 tygodnie po zabiegu
- w dniu zabiegu pij dużo wody- unikniesz powstania opuchlizny, a skóra będzie się szybciej regenerować

- ciąża, okres laktacji
- rozrusznik serca, - metalowe części w ciele, pompa insulinowa
- świeża opalenizna (4 tygodnie przed zabiegiem należy przerwać opalanie)
- zioła suplementy fotouczulające np. wyszczuplające(dziurawiec, nagietek – 2/3 tygodnie
krem z retinolem (należy przestać używać 1 miesiąc przed zabiegiem)
- retinoidy (ISOTREXIM, DIFFERIN, ZORAC, RETIN,…)
- leki światłouczulające np. na depresje
- przyjmowanie Accutanu (okres 6 miesięcy od zakończenia terapii)
- sterydy miejscowe i ogólne
choroby nowotworowe, guzy
- cukrzyca
- kortykosteroidy doustne
- epilepsja, padaczka
- atopowe zapalenie skóry
- zarażenie wirusem HIV, AIDS
- żółtaczka typu B i C
- choroby autoimmunologiczne (bielactwo, łuszczyca)
- zaburzenia krzepnięcia, stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi, antykoagulanty
- kremy z witaminą A i C, zabiegi z kwasami AHA i BHA
- opryszczka w miejscu zabiegu
- skłonność do przebarwień, bliznowców
- antybiotyki
- znamiona barwnikowe
- fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
- aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze skóry

Eksfoliacja kwasami

Najczęściej AHA (alfahydroksykwasy) a także BHA (betahydroksykwasy) i PHA (polihydroksykwasy). Substancje te wnikają w głąb skóry i prowokują przebudowę elastyny i kolagenu. Dzięki temu seria zabiegów z kwasami odnawia naskórek i skórę, a także likwiduje oznaki czasu takie jak przebarwienia, drobne zmarszczki, blizny, zaskórniki, wypryski, widoczne pory i inne niedoskonałości. Głębokie złuszczanie warstwy rogowej naskórka stymuluje odbudowę komórek skóry właściwej, dzięki temu łatwiej się je nawilża i odżywia. W ofercie naszego Salonu posiadamy kilka rodzajów kwasów, których rodzaj i stężenie dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry klienta.

- wygładzenie skóry
- likwidacja rozszerzonych porów
- likwidacja zaskórników
- likwidacja przebarwień
- zmniejszenie ilości wydzielanego sebum

- zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze
- trądzik z aktywnym stanem zapalnym (krostkowy, ropowiczy)
przeczosy, nadżerki (uszkodzenia ciągłości naskórka)
- nowotwory skóry i znamiona
- naczyniaki jamiste
- ekspozycja na słońce
- alergie skórne
- aktywna opryszczka
- skłonność do powstawania blizn przerostowych
- stan po zabiegu chirurgicznym w miejscu zabiegu (do 2 miesięcy)
- ciąża, karmienie piersią
- ciężkie postacie trądziku, wymagające leczenia farmakologicznego
- doustna terapia retinoidami, pochodnymi wit. A (min. 6 miesięcy przerwy)

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg oczyszcza i wygładza skórę, eliminuje nadmierne rogowacenie, pobudza produkcję kolagenu i elastyny, likwiduje drobne zmarszczki, usuwa defekty posłoneczne, przyspiesza krążenie krwi i limfy, wzmacnia zdolności obronne skóry. Skóra staje się gładsza, bardziej napięta, elastyczna, następuje wyraźna poprawa i wyrównanie jej kolorytu. Na miesiąc przed planowanym zabiegiem należy zaprzestać opalania, dlatego mikrodermabrazję najlepiej wykonywać w okresie jesienno-zimowym.

- Likwidacja szorstkości skóry, wygładzenie
- Likwidacja rozszerzonych porów i zaskórników
- Głębokie oczyszczenie skóry
- Likwidacja przebarwień
- Spłycenie blizn potrądzikowych

- zakażenia wirusowe (brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny)
- zakażenia bakteryjne i grzybicze skóry
- łojotokowe zapalenie skóry
- trądzik ropowiczy
- trądzik różowaty
- uszkodzenia ciągłości skóry
- nowotwory skóry
- naczyniaki płaskie
- wykonywane wcześniej zabiegi chirurgiczne (do 2 miesięcy)
- terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem (wskazana co najmniej 3-miesięczna przerwa)

Oczyszczanie manualne

Oprócz tego wykonywane są również inne czynności, które ułatwią pracę manualnego oczyszczania oraz sprawią, że zostanie ono dokładnie wykonane. Manualne oczyszczanie wykonuje się na skórze twarzy, pleców, dekoltu i ramion. Zabieg ten urozmaicony jest w nałożenie na czystą skórę maski łagodzącej. Wykorzystywane są maseczki na bazie glinek, a także bardzo popularna dziś maska algowa lub kremowa. Działają one kojąco, chłodząco, nawilżająco oraz zwężają pory skórne.

- likwidacja zaskórników i rozszerzonych porów
- likwidacja krostek i grudek
- głębokie oczyszczenie skóry
- wygładzenie skóry

- aktywna opryszczka
- stany zapalne skóry
- alergia
- trądzik różowaty
- cera naczynkowa

Peeling kawitacyjny

Niezależnie od rodzaju cery oraz problemów z nią, każdej osobie przyniesie on mnóstwo korzyści. Zabieg ten gwarantuje wyraźne wygładzenie zmarszczek oraz nawilżenie skóry, odzyska ona naturalny kolor i zdrowy wygląd, a do tego wyraźnie zmniejszy się wydzielanie sebum. Ponadto peeling kawitacyjny doskonale przygotowuje skórę do dalszej części zabiegu i powoduje lepsze przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry.

- Wygładzenie skóry
- Likwidacja zaskórników
- Głębokie nawilżenie
- Wyraźne odświeżenie skóry
- Wyrównanie kolorytu

- ciąża
- nowotwory
- padaczka
- infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe skóry
- rozrusznik serca lub metalowe implanty w ciele

Retix C

Kuracja ta sprawdza się w licznych problemach skóry. Stosować można go zarówno w przypadku przebarwień, zmarszczek, problemów z elastycznością skóry, jak i w przypadku trądziku zwyczajnego oraz problemów z poszarzałą, zmęczoną cerą. Skóra zostaje wygładzona, ujędrniona i rozświetlona. Zabieg zaczyna się od zaaplikowania na skórę specjalnej ampułki. Następnie nakłada się maskę, zawierającą czysty retinol. Pacjentka zmywa ją samodzielnie w domu po około 4 – 8 godzinach. Po 2 – 3 dniach zaczyna się łuszczenie naskórka, które mija po około 3 dniach. Warto zaplanować zabieg w taki sposób, aby proces złuszczania nie kolidował z ważnymi wyjściami, gdyż w tym czasie skóra może wyglądać nieatrakcyjnie.

- likwidacja przebarwień
- intensywne złuszczenie martwego naskórka
- intensywne wygładzenie
- likwidacja zaskórników
- likwidacja szorstkości i suchości skóry

- skóra bardzo wrażliwa
- uczulenie na składniki preparatu
- alergie skórne
- aktywna opryszczka

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Jest pomocny w walce z opuchlizną i workami pod oczami, odmładza rysy twarzy. Masaż zapewnia prawidłowy przepływ energii, usprawnia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu działa ujędrniająco na skórę twarzy. Przy regularnym stosowaniu, jest nawet w stanie zapobiegać utrwalaniu zmarszczek, dzięki rozluźnieniu mięśni między brwiami, czy na czole. Dzięki odpowiednio dobranym preparatom kosmetycznym, masaż jest idealnym sposobem na odżywienie i nawilżenie skóry.

- intensywne nawilżenie skóry
- pobudzenie krążenia
- redukcja oznak zmęczenia
- wygładzenie zmarszczek
- ujędrnienie skóry

Mezoterapia igłowa

Dzięki temu składniki aktywne mają możliwość szybkiego działania, ponieważ wstrzykiwane są bezpośrednio do skóry właściwej, co zapewnia ich optymalną dostępność i stężenie. Podczas jednego zabiegu powstają dziesiątki małych grudek, w których zdeponowany jest preparat. Grudki te, podobnie jak ślady po wkłuciach, znikają po kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu. W mezoterapii igłowej wstrzykiwane substancje wykazują dwojakie działanie: pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę, które stymulują fibroblasty do syntezy włókien kolagenowych i elastynowych. Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samo regeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu.

- poprawa elastyczności, jędrności i napięcia skóry
- synteza nowych włókien kolagenowych i elastyny
- głębokie nawilżenie skóry
- redukcja zmarszczek i zasinień pod oczami
- poprawa gęstości skóry, rozjaśnienie, odmłodzenie
- redukcja blizn potrądzikowych
- stymulacja wzrostu włosów
- redukcja cellulitu i rozstępów
- likwidacja miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej

- ciąża i okres laktacji
- infekcje wirusowe i bakteryjne
- wiek poniżej 16 roku życia
- choroby grzybicze
- stany zapalne skóry
- trądzik
- skóra naczyniowa
- przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków przeciwzapalnych
- choroby metaboliczne, m.in. cukrzyca
- choroby nowotworowe
- alergia (dotyczy substancji aktywnych)
- choroby autoimmunologiczne
- choroby krwi (małopłytkowość, anemia)
- skłonność do blizn i zwłóknień
- reumatoidalne zapalenie stawów
- zapalenie zakrzepowe żył

Technologia Dermation

Każdy z nich zawiera naturalne opatentowane składniki aktywne, takie jak komórki merystematyczne z czerwonego ryżu, Matrixyl, X-Melt, peptydy. Urządzenie Dermation TM wytwarza modulowaną falę prądu, tworząc dodatkowe kanaliki wodne. To dzięki nim aktywne składniki, znajdujące się w specjalnie przygotowanych koktajlach dostają się w głąb skóry i tkanki podskórnej. Dzięki technologii TRANSDERMALPORACJI podczas jednego 35-minutowego zabiegu dostarczamy skórze aż 70 ml aktywnych składników zawartych w koktajlu.

Zabieg posiada aż 9 programów:

- Intensywnie nawilżający
- Przeciwtrądzikowy
- Liftingujący
- Redukcja blizn i rozstępów
- Uszczelnienie naczyń krwionośnych
- Rozjaśnienie przebarwień i wyrównanie kolorytu
- Intensywne ujędrnienie
- Redukcja cellulitu
- Wypełnienie zmarszczek

- pobudzenie naturalnych procesów fizjologicznych w zależności od użytych preparatów
- spektakularne efekty każdego rodzaju terapii
- właściwe kondycjonowanie skóry

- ciąża
- zakażenia i choroby skóry w miejscu zabiegu
- metalowe implant w miejscu zabiegu
- rozrusznik serca
- padaczka
- choroby nowotworowe i okres do 5 lat po wyleczeniu
- zapalenie żył w ostrym stadium

Gaba Nana

GABA to aminokwas niebiałkowy występujący naturalnie w naszym układzie nerwowym o właściwościach „hamujących”. Jego wpływ na skórę przejawia się w szybkiej relaksacji skóry i mięśni twarzy, co daje błyskawiczny efekt spłycenia zmarszczek nadając twarzy młodzieńczy i wypoczęty wygląd. Ponadto GABA naprawia uszkodzenia komórkowe oraz stymuluje proces syntezy kwasu hialuronowego i kolagenu. NANA to kwas, który pełni funkcję w przekazywaniu sygnałów między komórkami. Dzięki jego obecności w dermokosmetykach możliwa jest stymulacja komórek do podziałów oraz rekonstrukcja włókien kolagenowych i elastynowych. Działanie tych neurotransmiterów wzmacnia obecność 30-procentowego kwasu mlekowego, który silnie nawilża, ujędrnia i uelastycznia skórę oraz stymuluje produkcję ceramidów, uszczelniających barierę lipidową naskórka.

I faza zabiegowa – stymulacja mięśni twarzy
II faza zabiegowa – neuropeeling

- redukcja zmarszczek
- intensywne ujędrnienie
- intensywne wygładzenie
- nawilżenie skóry

Canabis therapy

Dzięki wielowarstwowym sferom substancja jest stabilna i stopniowo uwalniania w skórze przez cały dzień. Kluczową rolę w tym zabiegu odgrywają trzy składniki: kannabidiol, olej konopny i olej makowy.

- odbudowa płaszcza lipidowego skóry
- nawilżenie i odżywienie skóry
- działanie przeciwzapalne i gojące
- ukojenie skóry przy terapiach dermatologicznych
- niwelowanie uczucia ściągnięcia
- łagodzenie świądu i pieczenia

Zabieg Bo2Look

Jego działanie opiera się na relaksacji mięśni twarzy, odpowiedzialnych za powstawanie tzw. Zmarszczek ekspresyjnych. Jest to terapia bezpieczna, nieinwazyjna, gwarantuje efekt „ botox like” oraz bardzo naturalny wygląd bez potrzeby iniekcji.

- wypełnienie zmarszczek
- intensywne ujędrnienie
- odmłodzenie skóry
- poprawa kolorytu

Eye Care Complex

Zabieg odpowiada na 6 głównych problemów związanych z okolicą oka: zmarszczki wokół oczu, opadające powieki, utrata elastyczności, pogłębiona dolina łez, zasinienia w okolicy oczu, skłonność do obrzęków.

- Intensywne nawilżenie
- Poprawa kolorytu
- Zmniejszenie obrzęków
- Wygładzenie zmarszczek