Redukcja Cellulitu

 
Modelowanie ciała iMoos

Pozwala ona na poprawę ukrwienia tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Dodatkowo masaż podciśnieniowy znacząco zwiększa głębokość penetracji fali radiowej i podczerwieni. Zabiegi iMOOS pozwalają osiągnąć szybkie efekty zabiegowe w bezpieczny i komfortowy sposób. Technologia unikatowej głowicy oraz specjalistycznych, multipolarnych fal pozwala na selektywne dotarcie do tkanki tłuszczowej i zagęszczanie struktur skóry. Efekty w zmianie struktury skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu. Szeroko dostępne programy zabiegowe pozwalają na: lifting pośladków 3D, wyszczuplanie ud, modelowanie brzucha, usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrnienia skóry całego ciała.

To bardzo zaawansowane rozwiązanie, które pozwala osiągać bardzo dobre wyniki. Wykorzystuje się w nim m.in głowicę RWT do walki z odłożonym tłuszczem i jednocześnie usprawnia procesy metaboliczne.

Podczas zabiegu głowica iMoos wykonuje ruch obrotowy razem z masażem podciśnieniowym i podgrzewaniem tkanki tłuszczowej do 41-45ºC. Zabieg ten może wiązać się z odczuciem zwiększonego ciepła, dlatego stosujemy ciągły monitoring temperatury pracy.

Zabieg nie powoduje uczucia dyskomfortu. Wszystkie parametry techniczne aparatury można dopasować do odczuć Klienta, tak aby zabieg był przyjemny.

Zabiegi powinno wykonywać się w serii, minimum 4-6 zabiegów na daną okolicę, jednak zalecana seria, to 6–12 zabiegów, wykonywanych nie częściej jak raz w tygodniu.

- Redukcja tkanki tłuszczowej
- Redukcja cellulitu
- Ujędrnienie skóry
- Silne napięcie i zagęszczenie skóry
- Intensywne wygładzenie naskórka
- Usunięcie toksyn

- rozrusznik serca, choroby serca, zawał, zakrzepica
- menstruacja
- mięśniaki i torbiele
- metalowe implanty, spirala
- skóra uszkodzona, podrażniona
- cukrzyca (jeśli pacjent zażywa insulinę w zastrzykach powinien otrzymać od lekarza prowadzącego pisemną zgodę na zabieg)
- ciężkie i przewlekłe choroby wątroby i nerek (tylko po konsultacji z lekarzem)
- epilepsja,
- ciąża, karmienie piersią
- choroby nowotworowe i stany po leczeniu jonizującym
- ostatnio przebyta operacja lub poważna choroba
- nadciśnienie
- ostre stany zapalne
- zaburzenia ukrwienia obwodowego
- osteoporoza

- nie podejmować dużego wysiłku fizycznego do 1 doby (później jest on wskazany)
- nie wolno spożywać alkoholu
- dietę należy zubożyć o nasycone tłuszcze i nie należy jeść smażonego aby nie obciążać dodatkowo wątroby (bardzo ważne w pierwszych 2 dniach po zabiegu)
- należy pić min.1,5 litra dziennie wody